Zakład fotograficzny E-Labo – Kielce

Witamy na stronie zakładu fotograficznego E-Labo w Kielcach. Fotografia to nasza pasja, więc do każdego wyzwania w tym zakresie podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Wciąż rozwijamy swoją ofertę, by dostarczać naszym Klientom usługi dopasowane do ich potrzeb i wymagań. Dlatego też nie ograniczamy się tylko do wywoływania zdjęć, ale też zapewniamy szeroką gamę innych czynności związanych z fotografią (i nie tylko). Wśród nich między innymi sprzedaż kart pamięci i baterii, gadżetów takich, jak ramki na zdjęcia czy albumy, a także powiększanie i kadrowanie przyniesionych fotek. Jeśli więc potrzebujesz tego typu usług, zachęcamy do odwiedzenia naszego zakładu, gdzie znajdziesz kompleksowe wsparcie i fachową poradę.

Fotograf z pasją i wieloletnim doświadczeniem!

Fotograf to nie tylko osoba robiąca zdjęcia do prasy czy podczas wesel i innych uroczystości. Wprawne oko i doświadczenie specjalisty w tej dziedzinie potrzebne jest też podczas robienia zdjęć do dokumentów. Musi on szczegółowo znać wszystkie wytyczne dotyczące tego typu fotografii, by zrobione przez niego zdjęcia nie zostały odrzucone przez urząd, w którym będziesz się ubiegać o dowód osobisty czy paszport. Doświadczony fotograf zadba również o to, byś dobrze wyglądał na takim zdjęciu. W końcu musi ono nie tylko umożliwić identyfikację osoby posługującej się dokumentem, ale też po prostu podobać się jej. Z legitymacją lub prawem jazdy „spędzamy” często wiele lat. Dobrze by było, gdyby zdjęcie było udane i nie powodowało w sfotografowanym wstydu.

Odbitki i wydruki

Fotograf realizuje nie tylko zdjęcia do dowodów osobistych czy sesje, ale też wywołuje zdjęcia. Nasz zakład fotograficzny oferuje wykonanie między innymi odbitek 10x15, będących najpopularniejszym formatem, na który decyduje się bardzo wielu Klientów. Jeśli chcesz wydrukować swoje fotografie w innym rozmiarze, również oferujemy taką możliwość. Nasza oferta obejmuje także inne formy drukowania zdjęć, na przykład w dużym formacie albo na płótnie, by powstał z nich piękny obraz, który wspaniale ozdobi każde wnętrze. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie druku, by doskonale odwzorowywać oryginalne zdjęcie, z żywymi kolorami i wszystkimi szczegółami.

Pozostałe usługi zakładu fotograficznego

Oferta naszego zakładu jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Udając się do fotografa, możesz wybrać spośród wielu usług, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Realizujemy między innymi zdjęcia, które umieszcza się na nagrobkach. Możesz zamówić zarówno tradycyjne zdjęcie porcelanowe, jak i bardziej nowoczesne i efektowne, wykonane na krysztale. Zajmujemy się też renowacją starych fotografii. Dzięki nam zdjęcia członków Twojej rodziny czy ukochanych miejsc, zrobione wiele lat temu, odzyskają swój dawny blask oraz doskonały wygląd. Warto też zlecić nam usługi z zakresu naprawy sprzętu foto-video czy skanowania klisz i slajdów. W naszym zakładzie fotograficznym możesz również nabyć nietuzinkowe fotogadżety, odzyskać dane z nośników cyfrowych, skopiować płytę czy przegrać kasetę magnetofonową/magnetowidową na CD lub DVD.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Kielc i okolicznych miejscowości.

Zamów zdjecia z komputera

Kliknij tutaj

Zamów zdjęcia z telefonu

Kliknij tutaj