Naprawa sprzętu foto video

Zepsuty aparat lub kamera to spory kłopot. Nasi klienci często obawiają, że że musi to oznaczać gigantyczne wydatki związane z zakupem nowego urządzenia. Tymczasem nie musi tak być. Pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma oferuje dostęp do profesjonalnych usług serwisowych.
Nasza firma jest bowiem oficjalnym punktem kolektorskim firmy FotoTronik, która jest sprawdzonym i cieszącym się zaufaniem serwisem sprzętu foto-video.
Co ważne, naprawa sprzętu foto-video nie odbywa się na miejscu – sprzęt wysyłamy na darmowy kosztorys do firmy FotoTronik. Po jego wykonaniu klient może podjąć decyzję co do słuszności naprawy sprzętu.

Co warto wiedzieć?

FotoTronik to firma serwisowa z niemałym doświadczeniem na rynku. Jej pracownicy to wysokiej klasy specjaliści zajmujący się elektroniką, optyką oraz mechaniką precyzyjną. Posiadają najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z większością problemów z zepsutymi urządzeniami foto-video.
Serwis podejmuje się napraw aparatów i kamer firm takich jak: Nicon, Sony, Olympus, JVC, Konica Minolta, Pentax oraz wielu, wielu innych.

Dostarczanie sprzętu

Klienci, którzy chcieliby skorzystać naprawy sprzętu proszeni są o dostarczenie go bez dodatkowego wyposażenia takiego jak karty, baterie. Wyjątek stanowią usterki, które mogą dotyczyć osprzętu.
Sprzęt wysyłamy każdego dnia, ubezpieczoną do wysokości 5 tys złotych przesyłką kurierską.
Opłata logistyczna wynosi 20 zł.
Czas oczekiwania na kosztorys to od 3 do 5 dni roboczych.
Czas naprawy uzależniony jest od stopnia uszkodzenia sprzętu.

POBIERZ DRUK NAPRAWY W FORMACIE PDF