Reprodukcja starych zdjęć – Kielce

Czas ma bardzo niekorzystny wpływ na wiele przedmiotów. Wśród nich są oczywiście zdjęcia, które posiadasz w swoich zbiorach. Dziś wiele z nich magazynowane jest na dyskach komputerowych czy telefonach w formie cyfrowej, ale niejednokrotnie zdarzają się też w niektórych domach tradycyjne, stare fotografie sprzed lat. Są to bezcenne pamiątki, na których właścicielom bardzo zależy i chcieliby, żeby były w jak najlepszym stanie. Niestety nieprawidłowe przechowywanie, uszkodzenia mechaniczne, zalania, zagięcia czy inne trwałe uszkodzenia wpływają na ich wygląd niekorzystnie. Wtedy bardzo przydatne mogą okazać się nasze usługi z zakresu reprodukcji starych zdjęć. Świadczymy je w naszym zakładzie w Kielcach. Serdecznie zapraszamy do przyniesienia do nas archiwalnych pamiątek. Realizujemy także odbitki 10x15 oraz w innych formatach z wykonanych już zdjęć. Nie potrzebujemy do tego negatywów.

W jaki sposób wykonujemy reprodukcje starych zdjęć?

Reprodukcję starego zdjęcia rozpoczynamy od skanowania go. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla fotografii. Następnie dokonujemy retuszu, który obejmuje usunięcie rys i plam, a także uzupełnienie uszkodzonych bądź urwanych elementów. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie wyretuszowanego zdjęcia we wskazanej przez Klienta wielkości. Możliwe jest zarówno powiększenie, jak i zmniejszenie go względem oryginalnego rozmiaru.

Jeśli więc masz w domu zdjęcie, które chcesz poddać renowacji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nim odzyska ono dawny blask i wspaniały wygląd. Reprodukcję starych zdjęć wykonujemy w naszym zakładzie w Kielcach, przy ul. Mielczarskiego 107.