Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/elabo/domains/e-labo.pl/public_html/wp-content/themes/elabo/includes/builder/functions.php on line 4993
Fotogadżety - Kubek z nadrukiem - Poduszka ze zdjęciem - Kielce

Fotogadżety

 

Fotogadżety

Fotogadżety to idealny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby lub ciekawą pamiątkę z ważnych momentów. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by znalazły się także w naszej ofercie.
Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów, na których może znaleźć się wybrane przez Państwa zdjęcie. Wśród wykonywanych przez nas fotogadżetów znajdą Państwo między innymi:
* fotokubki białe
* fotokubki kolorowe
* fotopoduszki białe ze zdjęciem
* fotopoduszki kolorowe ze zdjęciem
* fotopuzzle
* breloki ze zdjęciem
* fotokoszulki
* magnesy ze zdjęciem
Fototransfer wykonujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu zdjęcia są wyraźne, nasycone kolorami i trwałe. Nie znikną nawet z często używanych przedmiotów.
Wykonujemy fotogadżety na wysokiej jakości przedmiotach, dzięki czemu nie tylko prezentują się doskonale, ale również są trwałe i funkcjonalne. Ich zaletą jest również bardzo konkurencyjna cena.
Wystarczy więc jedynie wybrać ulubione zdjęcie z rodzinnego albumu lub jakikolwiek inny indywidualny wzór lub grafikę by cieszyć się wspaniałym upominkiem lub nietuzinkową pamiątką.