PROFESJONALNE LABORATORIUM FOTOGRAFICZNE E-LABO

Zakład Fotograficzny Kielce – ul. Mielczarskiego

Zakład fotograficzny który działa na rynku od 2005 roku. Przez ten okres sporo się u nas zmieniło, cały czas zmienia i mamy nadzieję, że będzie zmieniać:)  Fotografia to nasze życie i tym się głównie zajmujemy dokładając wiele starań aby wprowadzać nowe usługi jak i rozwijać już obecnie oferowane.  Pracujemy na najnowszym technologicznie minilabie Fuji FRONTIER oferującym idealne odwzorowanie kolorów, który wyznacza jakość goniącej konkurencji.

Obsługujemy płatności internetowe, które zapewnia serwis Transferuj.pl , dzięki któremu mogą Państwo wybrać jedną z 38 metod płatności.

Idea serwisu

Idea serwisu z założenia miała być prosta – uproszczenie czynności związanych z wywoływaniem zdjęć a tym samym zaoszczędzenie na czasie (którego często nam brakuje).
W domowym zaciszu mogą państwo wybrać na spokojnie zdjęcia do wywołania po czym przesłać je do nas on-line (za pomoca prostych aplikacji komputerowych). W tym momencie zaoszczedzają juz państwo czas na jeden dojazd do naszej siedziby. Po wysłaniu zdjęć można wybrać opcję płatności on-line co daje nam możliwość otrzymania odbitek kurierem w przeciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia. Istnieje też oczywiście możliwość odbioru zdjęć osobiście na ulicy Mielczarskiego 107 w Kielcach.

Reasumując korzystając z tego serwisu upraszczają państwo życie sobie a zarazem nam. Po więcej informacji zapraszamy do działu O nas.

Dlaczego My?

Sprawa tutaj jest dość prosta. Nie jesteśmy typową „masówką”, która trzepie zdjęcia aby tylko interes się kręcił. Mamy wykwalifikowany zespół osób zajmujących się fotografią i jej pochodnymi od wielu lat. Naszym priorytetem jest jakość odbitek, które oddajemy bo jak wiadomo „dobry klient to zadowolony klient”. Cały czas dbając o dobro naszych kontrahentów staramy się wprowadzać coraz to nowsze udogodnienia do naszego serwisu abyście państwo mieli przejrzystość i łatwość w poruszaniu się po stronie jak i samym systemie do wysyłania zdjęć. No i najważniejsze jesteśmy legalną zarejestrowaną firmą działająca na rynku foto-video od wielu lat – nie znikniemy po transakcji. :) Jeśli spodobała wam się współpraca z nami skorzystaj z przycisku poniżej

Proces zamawiania zdjęć