Inne usługi

Inne usługi i asortyment

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija i stara się spełniać wszystkie oczekiwania swoich klientów. Dlatego też w ofercie naszych usług mogą Państwo znaleźć:

Powiększanie oraz kadrowanie zdjęć

Zdjęcie, które nie wyszło zbyt dobrze z powodu zbyt szerokiego kadru? To nie problem. Nasza firma wykonuje usługi powiększania oraz kadrowania zdjęć. Zdjęcia wykonujemy w dowolnych formatach.

Stare fotografie? Retusz i reprodukcje

Nasza firma nie ogranicza się jedynie do zajmowania się fotografią cyfrową. Oferujemy bowiem możliwość wykonania odbitek z wykonanych już zdjęć. Nie potrzebujemy do tego negatywu! Dzięki temu nasi klienci mogą podzielić się z bliskimi pamiątkowymi zdjęciami z rodzinnych albumów.
Stare, nieco zniszczone fotografie również nie stanowią dla nas problemu. Zajmujemy się profesjonalnym retuszem fotografii.Obejmuje on poprawę jakości zdjęcia, zatuszowanie plam, śladów i zniszczeń fotografii. Dzięki temu rodzinne pamiątki mogą odzyskać dawną świetność.

Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie to doskonałe rozwiązanie pozwalające odzobić ścianę mieszkania swoim ulubonym kadrem. Dzięki naszym usługom mogą Państwo zamówić zdjęcia wykonane na wysokiej jakości płótnie, które prezentują się niezwykle efektownie. Zdjęcie na płótnie naciągamy na blejtramę/krosno malarskie.

Usługi cyfrowe

Nowoczesna fotografia nie może obejść się bez cyfrowych nośników. Z tego właśnie powodu oferujemy szeroki zakres usług z nimi związanych. Nasi klienci mogą skorzystać z transferu zdjęć na płyty CD/DVD, kopiowanie płyt, zapis skanów (również wielkoformatowych) na płyty CD/DVD, przegrywanie na nośniki cyfrowe kaset magnetowidowych/magnetofonowych oraz zdjęć analogowych.

Odzyskiwanie danych

Karty pamięci, dyski, pen drive – urządzenia służące przechowywaniu danych nie są niestety niezawodne. Utrata zapisanych na nich informacji nie musi jednak być problemem. Naszym klientom oferujemy bowiem usługę profesjonalnego odzyskiwania danych w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ramki i albumy fotograficzne

Rodzinne zdjęcia zasługują na odpowiednie wyeksponowanie oraz dbanie o ich dobry stan. Z tego powodu w asortymencie naszej firmy znajduje się szeroki wybór ramek i eleganckich albumów fotograficznych. Ich różnorodność sprawia, że zarówno miłośnicy tradycji, jak i nowoczesności mogą znaleźć idealne produkty dla siebie.

Baterie,akumulatory oraz karty pamięci i pendrivy

W naszym zakładzie dostępny jest szeroki wybór baterii i akumulatorów. W stałej ofercie posiadamy:

* baterie LR6
* baterie LR3
* baterie CR123
* baterie CR2
* baterie LR14
* baterie LR20
* baterie 9V
* baterie 2CR5
* baterie typu CR2025,CR2032,CR2016,CR1220 i wiele innych, oraz

akumulatory LR6 Eneloop, Fujitsu. Ładowarki do akumulatorów.

W stałej ofercie dostępne są karty pamięci oraz pendrivy.